biz kimiz?

Ajans

Mega

2011 yılında baskılı olarak yola çıktığımız reklam sektöründe 2017 yılında dijital medya sektörüne giriş yaparak müşterilerimize etkili biçimde dijital pazarlama planlaması yapmaktayız. Web tasarım hizmeti, E-ticaret Sitesi, QR Kod yazılım programı, Google ADS & SEO reklamları, Sosyal medya yöneticiliği, Grafik tasarım, Fotoğraf ve Video çekimi ve video düzenleme, Matbaa & Matbuu baskıları ile sizlere hizmet sunmaktayız. Yıllık cirolarınızı arttırmak için bünyemize kattığımız İşletme Danışmanlığı Depertmanından da yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

demo-attachment-264-pattern-right
img-right
demo-attachment-264-pattern-right
img-left
demo-attachment-264-pattern-right
ajans-mega-1
biz kimiz?

Amacımız

Uzun vadeli yol birlikteliğine devam ederken, birlikte güzel işlerin heycanını da paylaşmaktır. Söktörel analizi yapıyor ve akabinde planlamasını gerçekleştirerek stratejik, tasarım ve görsel yeniliklerle bir bütün oluşturuyoruz. Kurumsal işletme kültürünü ve yeni dünya sistemiyle bir araya getirerek entegrasyonu sağlıyoruz.

biz kimiz?

Hedefimiz

Müşterilerimizin web sayfa takiplerini ve sosyal medya Analizlerini yaparak yıllık cirolarını arttırmaktır. Biz bir dijital medya şirketinin yanı sıra dijital pazarlama planlama şirketiyiz.

demo-attachment-264-pattern-right
img-narrow-3
demo-attachment-264-pattern-right
img-narrow-2
Ajans Mega

Ekibimiz

nehir-unver

Nehir Çakır

CEO & Kurucu
buket-mete

BUKET METE

Sosyal Medya Uzmanı
kaan-yagli

KAAN YAĞLI

Yazılımcı
halim-tufekcioglu

HALİM TÜFEKÇİOĞLU

İşletme Yönetim Danışmanı